Spoločnost Pipelife používa cookies k prispôsobeniu webových stránok vašim potrebám. Súbory cookie, ktoré sú už v počítači, je možné kedykoľvek zmazať. Pokyny k výmazu môžete nájsť v nastavení prehliadača (v časti "Pomocník" (“Help”) v ponuke prehliadača). Viac si prečítajte tuClose
Choose your region
Kontakty | Slovakia
Menu

Sanita a kúrenie

PP-R

Systém PP – R – plastový potrubný systém pre rozvod pitnej, studenej a teplej vody, taktiež vhodný pre rozvod stlačeného vzduchu.

Potrubný systém z PP-R je určený pre rozvody pitnej alebo úžitkovej vody, a to studenej i teplej. Jeho vlastnosti však umožňujú použitie pre transport celej rady ďalších látok, pokiaľ im materiál rúr odoláva. Je možné dopravovať stlačený vzduch alebo ďalšie kvapalné či plynné látky, pokiaľ im materiál PP-R odoláva (nutné vždy posúdiť konkrétne prípady, kontaktujte prosím výrobcu).

Plastové rúry a tvarovky PP – R sú vyrábané v týchto dimenziách: 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63, 75, 90, 110 mm. Vo výrobnom programe sú štandardné rúry PP – R, ako aj rúry s hliníkovou fóliou STABI BETA - PP-RCT/AL/PP-R. Najširší sortiment tvaroviek a uzatváracích armatúr PP – R na slovenskom trhu obsahuje veľkú škálu celoplastových tvaroviek, kombinovaných tvaroviek, uzatváracích armatúr – guľových kohútov a priamych ventilov bez či s vypúšťaním, doplňujúce prvky.



→KATALÓG

RADOPRESS

Systém RADOPRESS – univerzálny potrubný systém viacvrstvových rúr a lisovacích tvaroviek použiteľný pre všetky oblasti rozvodov:

  • studenej a teplej pitnej vody
  • ústredného vykurovania
  • podlahového vykurovania



→KATALÓG

radopress_196