Spoločnost Pipelife používa cookies k prispôsobeniu webových stránok vašim potrebám. Súbory cookie, ktoré sú už v počítači, je možné kedykoľvek zmazať. Pokyny k výmazu môžete nájsť v nastavení prehliadača (v časti "Pomocník" (“Help”) v ponuke prehliadača). Viac si prečítajte tuClose
Choose your region
Kontakty | Slovakia
Menu

Vnútorný odpad

HT - odpadový systém

V minulosti sa na odvod splaškov používalo potrubie z PVC. Je to dobrý a trvanlivý materiál, neznesie však dlhodobo teploty vyššie ako 40°C. Splašky, ktoré produkuje väčšina moderných domácností, však majú teplotu až 100°C. Spoľahlivé odvedenie zaručí HT odpadový systém z polypropylénu.

Bežný odpadný systém HT je dodávaný v priemeroch 32, 40, 50, 70, 100, 125 a 150 mm.
Súčasťou ponuky je najširší sortiment tvaroviek na slovenskom trhu. Mimo bežných tvaroviek sú v sortimente i kombinované tvarovky – kolená s odbočkami atď.

→KATALÓG

MASTER 3 - tichý odpadný systém

Tento nový systém už čoskoro plne nahradí súčasne ponúkaný systém STILLA. Výhody nového systému MASTER 3 sú: účinné tlmenie hluku, široký rozsah sortimentu od DN 32, možná inštalácia rúr aj v zemi pod budovami, výborné hydraulické vlastnosti, chemická a biologická odolnosť, jednoduchá montáž, kompatibilita s klasickým HT systémom bez nutnosti použitia špeciálnych prechodiek, inštalácia možná aj pri mraze, pružnosť systému, vysoká životnosť, výhodná cena.

→KATALÓG

vnutorny_196