Image picture

Budovy sú súčasťou nášho života. Spoločne môžeme vytvoriť bezpečnosť a pohodlie pre súčasné i budúce generácie.

Budovanie riešenia pre zdravšiu a bezpečnejšiu budúcnosť

Budovy sú hostiteľom komplexnej siete väčšinou skrytých, ale životne dôležitých potrubných systémov, ktoré slúžia našim potrebám a poskytujú nám pohodlné, hygienické a bezpečné prostredie, v ktorom môžeme pracovať a žiť.

Ako poprední medzinárodní odborníci na potrubie je našou ďalšou misiou v Pipelife poskytovať spoľahlivé a odolné systémy, ktoré umožňujú zdravšie a udržateľnejšie podmienky pre súčasné i budúce generácie.

Za múrmi, v podlahách a v podzemí poskytujú naše stavebné riešenia štrukturálnu kostru pre stavebné projekty. Objavte naše rozsiahle know-how a pozrite si naše potrubné systémy vedúce na trhu pre všetky aplikácie pre domácnosti, kancelárie a priemyselné zariadenia.

Inhouse systémy

Kompletné a prispôsobené potrubné systémy pre budovy

Po celé desaťročia sme vyrábali špičkové potrubné riešenia pre kvalitu služieb a trvanlivé zariadenia pre inštalatérske, elektrické, sanitárne a hygienické aplikácie vnútri a okolo budov.

Potable Water

Pitná a teplá voda

Poskytovanie robustných a bezpečných distribučných systémov pre ochranu nášho najcennejšieho zdroja a pre bezpečné dodávky čistej a hygienickej vody.

Soil Waste

Odpady

Široká škála klasických, tenkých a zvukovo absorpčných systémov, ktoré sú odolné a odolné na zaistenie bezpečného a tichého vypúšťania odpadových vôd.

Hot Cold

Vykurovanie a chladenie

Kompletné systémy pre inštalácie teplej a studenej vody, od najmodernejších pripojení radiátorov, povrchového vykurovania a chladenia, až po alternatívne energetické riešenia.

Stormwater

Dažďová voda a odvodnenie

Efektívne a spoľahlivé systémy na ochranu budov a priestorov pred poškodením spôsobeným vodou, ako aj pre efektívne opätovné použitie dažďovej vody a kontrolovanú infiltráciu.

Naša služba pre vás a váš projekt

Naša služba pre Vás siaha oveľa ďalej ako naše produktové portfólio. V praxi sú naše tímy odborníkov na celom svete pripravené vám pomôcť s prípadnými otázkami týkajúcimi sa Vašej stavby budovy. Od začiatku a dizajnu, cez inštaláciu a podporu pre starostlivosť ťažíte z riešení jedného kontaktného miesta počas všetkých fáz Vášho stavebného projektu.

Mezinárodní odborníci po ruke na každom kroku

Po desaťročiach medzinárodných výrobných služieb a v úzkom partnerstve s našimi zákazníkmi sme naladení, čo potrebujete a očakávate z hľadiska kvality, pomoci a know-how. Naši partneri a klienti sú súčasťou rodiny Pipelife, a preto je spokojnosť klientov našou najvyššou prioritou.

Referencie

Dodávame teplo do vašich domov

Každoročne vyrábame stovky kilometrov potrubia, vďaka ktorým prinášame do vašich domovov teplo, ochladenie, pitnú vodu alebo tiež bezpečne odvádzame všetky odpady.

Pozrite sa na niektoré z našich referencií, kde sme už naše potrubné systémy dodali.