Ekosystémy sú život

Príroda je súčasťou nášho života. Starajme sa o ňu, Pestujme svoje plody efektívne a opatrne.

Poľnohospodárstvo je život. Rast plodín je základom našej existencie, takže vytváanie perfektných podmienok pre pestovanie plodín je pre nás dôležitou záležitosťou. Hlavnou výzvou je kompenzovať obdobie príliš malým alebo príliš velkým množstvom vody. Pre riešenie týchto výziev ponúka Pipelife široké portfolio zavlažovacích sytémov a drenážnych systémov pre poľnohospodárske použitie.

Poďme se zamysliet nad našou činnosťou a našou planétou. V súčasnej dobe máme k dispozícii niekoľko alternativnych riešení, ktoré chránia nielen naše zdravie, sú ekononomicky prijateľné, ale aj znamenajú šetrné zachádzanie s prírodou.

 

Produkty

New Energy

Eco & Geo

Dobrou správou je, že v súčasnej dobe máme k dispozícii veľa ekologických alternatívnych riešení, ktoré ponúkajú extrémne energeticky efektívne a udržateľné nastavenie pre váš domov alebo kanceláriu.

Stormwater

Hospodarenie s dažďovou vodou

Pre efektívne zachytávanie, zadržiavanie a využitie dažďovej vody, prípadne k jej bezproblémovému vsakovaniu do zeme slúži systém Raineo®.

Referencie

ekosystémy pre vaše stavby

Jedným z aspektov zvažovaných v rámci posúdenia životného cyklu (LCA) je životnosť, ktorá sa vzťahuje na dobu, počas ktorej môže produkt zostať v prevádzke. Ako aktívny člen Európskej asociáce plastových rúr a tvaroviek (TEPPFA) je spoločnosť Pipelife hrdá na to, že naše potrubné systémy pre pitnú vodu sú skúškou času a životnosť trvá viac ako 100 rokov.

Pozrite sa na naše ďalšie referenčné stavby.