Vidaus inžinerija vėsinimas
Vidaus inžinerija vėsinimas

Vykurovacie a chladiace systémy Pipelife

Vnútorné a vonkajšie vykurovacie a chladiace systémy

Pravdepodobne nebude možné ovládať poveternostné podmienky, ale môžeme ovládať teplotu vo vnútri a účinky chladného počasia vonku. S našou kompletnou ponukou vykurovacích a chladiacich systémov môžete ťažiť z flexibilných, rýchlych a kvalitných inštalácií a zároveň zabezpečiť, aby sa vnútorné podmienky domácností, kancelárií a veľkých zariadení cítili vždy pohodlne.

Uľahčujeme bezchybné prevedenie a pokoj pre vaše inštalácie. Poskytujeme riešenia na jednom mieste pre všetky oblasti povrchového vykurovania a chladenia vnútri aj mimo budov, ktoré sú plne kompatibilné s udržateľnými spôsobmi vykurovania, aby sme vám poskytli ekonomickejšie a ekologické riešenia.

S odbornými tímami poradcov, ktorí sú pripravení podporovať akékoľvek otázky, je našou prioritou vybaviť vás trvanlivými a účinnými systémami, ktoré nielen zodpovedajú životnosti budov, ale tiež zaručujú minimálnu údržbu počas a po inštalácii. Ďalšie informácie nájdete v našich komplexných systémoch a riešeniach pre vnútorné a vonkajšie povrchové vykurovania a chladenia.

Closeup on woman's hand adjusting thermostat valve

Radiatorové pripojenie

Kompletné riešenie pre pripojenie radiátorov, ktoré sú prispôsobiteľné podlahovým vykurovaním pre split systémy.

Business persons around the office building

Rozvod topné a chladící vody

Systém rúr CARBO OXYCRP s kyslíkovou bariérou pre uzavrené vykurovacie a chladiace okruhy.

Close Up Of Mature Woman Adjusting Central Heating Temperature At Home On Thermostat

Podlahové vykurovanie - mokrý systém

Systém podlahového vykurovania so širokým sortimentom trubiek a izolačných podkladov.

Podlahové vykurovanie - suchý systém

Systém podlahového vykurovania o nízkej konštrukčnej výške, vhodné pre rekonštrukcie a inštalácie s ľahkou stropnou konštrukciou.

92287454

Plošné vykurovanie a chladenie

Sofistikovaný a projektový systém riešenia vykurovania a chladenia veľkých objektov.

home

Kapilárne vykurovanie a chladenie

NOVINKA - Ktorú pre Vás v súčastnej dobe pripravujeme.

Walk on wet melted ice pavement. Back view on the feet of a man walking along the icy pavement. Pair of shoe on icy road in winter. Abstract empty blank winter weather background

Vykurovanie vonkajších plôch

NOVINKA - Ktorú pre Vás v súčastnej dobe pripravujeme.

Vykurovanie športových plôch

NOVINKA - Ktorú pre Vás v súčastnej dobe pripravujeme.

Naša nadštandardná služba pre vás

V každej fáze vášho projektu sme sa zaviazali dodávať a obsluhovať najspoľahlivejšie a najefektívnejšie systémy vykurovania a chladenia. Naše tímy poradcov sú pripravené poskytnúť odborné vedenie ohľadom nášho produktového portfólia, rozsahu služieb a najmodernejších riešení, ktoré vám pomôžu splniť vaše požiadavky na inštaláciu.

Ako medzinárodný výrobca potrubných systémov s predajcami v celej Európe ťažíme z miestnych a globálnych odborných znalostí a z prístupu ku kvalitným produktom, ktoré spĺňajú národné a medzinárodné bezpečnostné normy.

Pracujeme na udržateľnejšej budúcnosti

Ako aktívny člen Európskej asociácie plastových rúr a tvaroviek (TEPPFA) chceme zvýšiť povedomie o hodnote, ktorú systémy plastových rúrok ponúkajú pre udržateľnú budúcnosť. Aby sme zaistili väčšiu transparentnosť vplyvu plastových rúrkových systémov na životné prostredie, vydali sme pre váš iPad nástroj EPD (Environmental Product Declaration), ktorý nájdete v obchode Apple App alebo si ho môžete stiahnuť priamo z našej webovej stránky.

Image picture