Pastatų drenažas
Pastatų drenažas

Riešenie pre dažďovú vodu a odvodnenie

Bezpečne odvádza a skladuje dažďovú vodu

Voda je jedným z našich najcennejších zdrojov. Vzhľadom k stále nepredvídateľnejším poveternostným podmienkam je potreba efektívneho a spoľahlivého systému dažďovej vody a drenážnych systémov zásadných pre ochranu budov a priestorov pred povodňami, úspory vody a zabráneniu znečisťovania vody.

Vypúšťací systém dažďovej vody udržuje jednoduchú, hoci základnú funkciu: zabezpečiť, aby bola voda účinne a bezpečne odstránená z vlastností. Preto spoločne s našimi zákazníkmi a výskumnými a vývojovými tímami neustále vyhodnocujeme a zdokonaľujeme naše riešenia dažďovej vody a odvodnenie, aby sme vám ponúkli najúčinnejšie, najflexibilnejšie a najjednoduchšie systémy, ktoré predovšetkým fungujú ako kompletné systémy.

Či už plánujete alebo inštalujete vákuové strešné drenáže, drenáže budov, protipovodňovú ochranu alebo systém zberu dažďovej vody, naši odborní poradcovia sú pripravení vám pomôcť s prípadnými otázkami počas celého projektu. Všetky naše systémy samozrejme spĺňajú prísne národné a medzinárodné bezpečnostné normy. Ďalšie informácie nájdete v našom komplexnom portfóliu produktov.

Drenching downpour rain storm water is overflowing off the tile shingle roof - streaming, rushing and splashing out over the overhanging eaves trough aluminum roof gutter system on a suburban residential colonial style house near Rochester, New York State, USA during a torrential mid-summer July downpour.

Podtlakové odvodnenie striech

Efektívne a rýchle odvodňovacie systémy pre budovy s nízkym sklonom a ploché strechy.

Rearview shot of an unrecognizable little boy and his mother holding hands and walking in the rain outside

Drenážne systémy

Kompletné a trvanlivé drenážne systémy, ktoré sú odolné voči korózii a rýchlo sa inštalujú.

Vsakovanie a využívanie dažďovej vody

Flexibilné, modulárne systémy pre skladovanie dažďovej vody alebo riadenou infiltráciou späť do pôdy.

Kompletné riešenie pre nadzemnú drenáž

Na prepravu povrchovej vody, od úrovne strechy dolu k zemi, ponúkame rôzne gravitačné a tlakové potrubné systémy vo všetkých bežných triedach tuhosti, s hladkými i štruktúrovanými stenami. Všetky naše trubky ponúkajú vynikajúce zvukovo izolačné vlastnosti, tuhosť a robustnosť pre bezpečnú a spoľahlivú inštaláciu, dokonca aj pri extrémne vysokých alebo nízkych teplotách.

Taktiež ponúkame riešenie pre vákuové odvodnenie strechy pre ploché strechy a strechy s nízkym sklonom, ktoré vám pomôžu vypustiť dažďovú vodu, kde by to zvyčajne nebolo možné pri tradičnom systéme odvodnenia strechy. S dažďovou vodou nasávaný do zvodového potrubia pri plnom prietoku sa voda rýchlo a účinne evakuuje, najmä pri vysokých zrážkach.

Cheerful pretty girl holding umbrella while strolling outside. She is turning back and looking at camera with true delight and sincere smile. Copy space in right side

Kompletné riešenie pre podzemnú správu dažďovej vody

Náš kompletný systém Raineo® zabraňuje povodniam a infiltruje vodu späť do pôdy alebo funguje ako zásobník vody. Uložená, opakovane použiteľná voda môže byť potom použitá pre sanitárne účely alebo zavlažovanie. Aby bol zaistený kompletný a spoľahlivý drenážny systém pre vaše stavebné projekty, sú všetky komponenty navrhnuté a vyvinuté spoločnosťou Pipelife s nekonečnými možnosťami prispôsobiť sa množstvu zrážok a odtokovej vody, ako aj typom pôdy a požiadavkám na stavbu.

water garden

Naša nadštandardná služba pre vás

V každej fáze vášho projektu sme sa zaviazali zásobovať a obsluhovať najspoľahlivejšie a najefektívnejšie systémy dažďovej vody a drenáže. Naše tímy poradcov sú pripravené poskytnúť odborné vedenie ohľadom nášho produktového portfólia, rozsahu služieb a najmodernejších riešení, ktoré vám pomôžu splniť vaše požiadavky na inštaláciu.

Ako medzinárodný výrobca potrubných systémov s predajcami v celej Európe ťažíme z miestnych a globálnych odborných znalostí a z prístupu ku kvalitným produktom, ktoré spĺňajú národné a medzinárodné bezpečnostné normy.