Poďme rásť spojením síl pre spoločný účel

#kariéra

Vieme, že každý z 2 756 ľudí pracujúcich pre Pipelife na 26 miestach má svoj individuálny súbor zručností, know-how, skúseností a osobných cieľov. A napriek tomu nás niečo spája. Je to spoločný účel: zlepšiť kvalitu života súčasných a budúcich generácií.
Veríme, že spoločnosť môže byť taká dobrá, akí kvalifikovaní a motivovaní sú jej ľudia. Preto dbáme o to, aby sme každému poskytli spravodlivé, bezpečné a rešpektujúce pracovné podmienky. Naši ľudia na oplátku prispievajú vysokou pracovnou výkonnosťou, nadšením a loajalitou.

Práca v spoločnosti Pipelife

Práca v spoločnosti Pipelife znamená pracovať v jedinečnej spoločnosti, kde uvidíte suroviny spracované do plastových potrubných systémov, ktoré sú potom dodávané do celého sveta a využívané na rôznych trhoch.


Pipelife patrí do medzinárodnej skupiny Wienerberger a ponúka to najlepšie z oboch svetov: na jednej strane veľkosť a povahu regionálnej spoločnosti a na druhej strane profesionalitu a ambície nadnárodnej spoločnosti.

Pozrite sa na aktuálne otvorené pozície

Všetky aktuálne otvorené pracovné miesta nájdete na odkaze nižšie.
Ak vás čokoľvek zaujíma, radi by ste u nás pracovali alebo sa spýtali na čokoľvek týkajúce sa pracovných príležitostí v Pipelife, neváhajte kontaktovať naše personálne oddelenie!

Pridajte se k nám v 26 krajinách

Pipelife je zastúpený závodmi, dcérskymi společnosťami a predajnými kanceláriami v 26 európskych krajinách a USA. Prechádzajte naše miesta a zjistite, kde se k nám môžete pripojit.

Pipelife Locations Map