stormwater
Pipelife Storm Water Open

Dažďová voda

Poskytuje vám spoľahlivé a efektívne systémy zásobovania vodou

Hygienický. Bezpečný. Korózii odolný. Nízka údržba. Toto je len niekoľko základných požiadaviek, ktoré by ste očakávali od vašich systémov zásobovania vodou.

Čisté rozvody pitnej vody sú životne dôležité pre naše zdravie a pohodu. Preto sú naše systémy zásobovania vodou preferovanou voľbou pre bezpečné zásobovania pitnou vodou v domácnostiach a budovách po celej Európe. Certifikácia podľa národných aj mezinárodných bezpečnostných štandardov a špecifikácií kvality sú známe svojou trvanlivosťou a spoľahlivosťou.

Vďaka desaťročiam výrobných skúseností pod našimi pásmy vyrábame kompletné systémy prívodu vody pre ľahkú a rýchlu inštaláciu, aby sme vám zajistili kľud. Ako sa dalo očakávať, náš kompletný sortiment vodovodných potrubí neobsahuje ťažké kovy a toxické chemikálie, takže máte po ruke nejbezpečnějšie možnosti, ktoré vyžadujú minimálnu údržbu.

Ak už plánujete novú budovu alebo pracujete na renovácii, sme pripravení vám poskytnúť akékoľvek dotazy a zaistiť bezpečné a trvalé inštalácie od začiatku do konca. Pre viac informácií sa pozrite na naše kompletné riešenie dodávky vody.

Aplikácie

Pipelife composite GRP Cover round

Drenážne systémy

Systémy pre bežné aj nejnáročnejšie podmienky vrátane drenážnych šachiet. Umožňujú najsť optimálne riešenie pre všetky druhy stavieb.

Hospodarenie s dažďovou vodou

Komplexný systém pre riešenie probematiky zadržiavania a vsakovania dažďovej vody.

Naša nadštandardná služba pre vás

V každej fáze vášho projektu sme sa zaviazali zásobovať a obsluhovať najspoľahlivejšie a najefektívnejšie systémy dažďovej vody a drenáže. Naše tímy poradcov sú pripravené poskytnúť odborné vedenie ohľadom nášho produktového portfólia, rozsahu služieb a najmodernejších riešení, ktoré vám pomôžu splniť vaše požiadavky na inštaláciu.

Ako medzinárodný výrobca potrubných systémov s predajcami v celej Európe ťažíme z miestnych a globálnych odborných znalostí a z prístupu ku kvalitným produktom, ktoré spĺňajú národné a medzinárodné bezpečnostné normy.