Pipelife Partnership

Spoločná spolupráca, spoločný rast.

#spolupráca

Každý z nás má iné silné stránky. To je dobrá vec. Spojením nášho know-how, zručností, skúseností a tvorivosti dosiahneme oveľa viac, než ako jednotlivec. V rámci dnešných výziev zdieľame ciele a účel. Všetci chceme zdravšie prostredie, všetci chceme zlepšiť naše životné pohodlie, všetci chceme zaistiť pohodu pre nás i pre budúce generácie. Spojme sa a rozvíjajme naše know-how a zručnosti spoločne, premenením účelu vo výkon a ciele v úspechy.

Môj prvý telefonát je do Pipelife. Aj keď nemusia mať vždy odpoveď, viem, že pomôžu.

Zákazník z Rakúska

Pipelife nie je len výrobcom a predajcom produktov. Pipelife pomáha pri plánovaní a hľadaní riešenia - aj pre tie najnáročnejšie výzvy. V prípade otázok kontaktujte našich odborníkov, určite spoločne nájdete riešenie.

muž_telefon

Naše partnerstvo

Všetci sú spolu s partnerom silnejší - a rovnaké je to aj u nás. Mnoho našich inovácií je výsledkom spolupráce. Spolupracujeme s technologickými partnermi, aby sme kombinovali naše produkty a vytvárali nové riešenia. Pravidelne tiež spolupracujeme s univerzitami a výskumnými ústavmi, aby sme skombinovali a rozšírili naše znalosti

Nakoniec sú našimi najdôležitejšími partnermi naši zákazníci - návrhári, inštalační pracovníci, operátori alebo koncoví užívatelia. Vážime si všetky vstupy a pomáhame našim partnerom nájsť dokonalé riešenia. Mnoho našich najlepších riešení, ako je systém Gas-Stop, bolo vyvinuté v úzkej spolupráci so zákazníkmi.

Spolupráce

Dôverihodní montéri, predajcovia a projektanti

Pipelife spolupracuje s mnohými spoločnosťami ohľadom plánovania, dodávok, implementácie alebo inštalácia. Od našich partnerov požadujeme vysoké štandardy, a preto sú to všetci odborníci vo svojom odbore a môžu vám pomôcť nájsť perfektné riešenie pre váš projekt.

Nájdite si vhodného partnera pre svoj projekt!