Šildymas ir vėsinimas
Šildymas ir vėsinimas

Hygienický. Bezpečný. Korózii odolný.

Poskytuje vám spoľahlivé a efektívne systémy zásobovania vodou

Hygienický. Bezpečný. Korózii odolý. Nízka údržba. Toto je len niekoľko základných požiadaviek, ktoré by ste očakávali od vašich systémov zásobovania vodou.

Čisté rozvody pitnej vody sú životne dôležité pre naše zdravie a pohodu. Preto sú naše systémy zásobovania vodou preferovanou voľbou pre bezpečné zásobovania pitnou vodou v domácnostiach a budovách po celej Evrópe. Certifikácia podľa národných aj mezinárodných bezpečnostných štandardov a špecifikácií kvality sú známe svojou trvanlivosťou a spoľahlivosťou.

Vďaka desaťročiam výrobných skúseností pod našimi pásmy vyrábame kompletné systémy prívodu vody pre ľahkú a rýchlu inštaláciu, aby sme vám zajistili kľud. Ako sa dalo očakávať, náš kompletný sortiment vodovodných potrubí neobsahuje ťažké kovy a toxické chemikálie, takže máte po ruke nejbezpečnějšie možnosti, ktoré vyžadujú minimálnu údržbu.

Ak už plánujete novú budovu alebo pracujete na renovácii, sme pripravení vám poskytnúť akékoľvek dotazy a zaistiť bezpečné a trvalé inštalácie od začiatku do konca. Pre viac informácií sa pozrite na naše kompletné riešenie dodávky vody.

Sanitárne rozvody pitnej a teplej vody

Radopress

Systém viacvrstvových rúr a lisovaných tvaroviek RADOPRESS pre sanitárne rozvody

Robustné viacvrstvové potrubie Radopress pre extrémnu teplotnú odolnosť. Ideálne pre vykurovanie a vysokoteplotné aplikácie.

PP-R/PP-RCT systém INSTAPLAST

Univerzálne plastové potrubné systémy často používané pre rozvod pitnej, studenej a teplej vody a stlačeného vzduchu.

Chcete poznať rozdiel medzi všetkými systémami?

Profesionáli majú obvykle preferencie, aký typ potrubia používajú pre rôzne aplikácie. Pokiaľ však hľadáte iný potrubný materiál, ktorý budete používať pre zásobovanie vodou, rozdelíme obecné rozdiely medzi naše vodovodné rúry.

VIACEVRSTVOVÉ KOMPOZITNÉ RÚRY

Hlavnou výhodou týchto rúr v porovnaní s rúrami PE-X, resp. PE-RT, je to, že hliníková vrstva pôsobí ako kyslíková bariéra. Preto sú tieto rúry ideálne pre zásobovanie horúcou vodou a sálavé podlahové vykurovanie. Pri použití v teplovodovodných systémoch chráni hliníková bariéra bojler / ohrievač vody pred koróziou tým, že udržuje oxidanty mimo vodu, čo ďalej predlužuje ich trvanlivosť a životnosť.

POLYETYLÉN SO ZVÝŠENOU TEPLOTNOU ODOLNOSŤOU (PE-RT)

Vďaka flexibilite a nízkej hmotnosti je inštalácia rýchla a efektívna s minimálnymi nárokmi na údržbu, čo z nej robí ideálny systém pre vykurovanie domácností, komerčné vykurovanie a roztápanie snehu. Je odolný voči korozii, bezpečné potrubie pre pitnú vodu a dlhodobú spoľahlivosť. PE-RT používá rovnaké rýchle a spoľahlivé systémy pripojenia, aké sa používajú pre PE-X.

SIEŤOVANÝ POLYETYLÉN (PE-X)

Sieťovaný materiál poskytuje PE-X vylepšené vlastnosti, ako je vyššiu dlhodobú stabilitu proti vnútornému tlaku pri vysokých teplotách, odolnosť proti pomalému šíreniu trhlín a zníženému tečeniu (tok materiálu) pri tlakovóm zaťažení pri spojovacích tvarovkách. Je ideálny pre teplovodné systémy a so schopnosťou ohýbať potrubie okolo rohov je potrebné použiť menej kolien a tvaroviek, čo urýchluje inštaláciu.

POLYPROPYLÉN RANDOM KOPOLYMER (PP-R)

Polypropylén PP-R nazývaný tiež statistický polypropylén. Odolný, nekorózny, univerzálny a ekologicky nezávadný. Vhodný pre rozvod pitnej, studenej a teplej vody. Cenovo výhodný.

POLYPROPYLÉN 4. GENERÁCIE (PP-RCT)

Špeciálnym procesom nukleácie sa zlepší kryštalická štruktúra kopolymeru PP-R. Vďaka tomuto procesu materiál získava omnoho lepšie tlakové a teplotné vlastnosti. Využíva sa pre výrobu rúr kompaktných (jednovrstvových) alebo viacvrstvových rúr.