Spoločnost Pipelife používa cookies k prispôsobeniu webových stránok vašim potrebám. Súbory cookie, ktoré sú už v počítači, je možné kedykoľvek zmazať. Pokyny k výmazu môžete nájsť v nastavení prehliadača (v časti "Pomocník" (“Help”) v ponuke prehliadača). Viac si prečítajte tuClose
Choose your region
Kontakty | Slovakia
Menu
  • Pipes 4
  • Pipes 2
  • Pipes 1
  • Pipes 3

Pipelife je jeden z najvýznamnejších, svetových výrobcov plastových potrubných systémov, momentálne zastúpený v 26 krajinách so širokým sortimentom potrubných systémov.

Novinky

Navštívte Pipelife na IFAT 2018, Mníchov

Navštívte Pipelife na IFAT 2018, Mníchov

Na svetovom veľtrhu enviromentálnych technológií predstaví spoločnosť Pipelife Najnovšie možnosti využitia dažďovej vody – system Pipelife Raineo.

Kanalizačný systémy

Pragma®

Pragma®

Systémom PRAGMA® vychádza PipeLife v ústrety zákazníkom, ktorí vyžadujú rúry s odlišnými vlastnosťami ako PVC, hlavne s vyššou pružnosťou a tepelnou odolnosťou.

Vsakovanie dažďovej vody

Stormbox

Stormbox

Systém STORMBOX slúži na vsakovanie dažďovej vody zo spevnených plôch ako sú strechy, chodníky, cesty, parkovacie plochy s použitím odlučovaču ropných látok.
Projekcia

Projekcia

Náš výpočet nástroje vám pomôžu vykonávať výpočty s rôznymi produktmi PIPELIFE oveľa jednoduchšie. Pozrite sa a dať im šancu.
Dokumenty

Dokumenty

Z katalógov, brožúr, špecifikácií a inštalačných manuáloch. V tejto oblasti nájdete veľa informácií o našich produktoch.