Spoločnost Pipelife používa cookies k prispôsobeniu webových stránok vašim potrebám. Súbory cookie, ktoré sú už v počítači, je možné kedykoľvek zmazať. Pokyny k výmazu môžete nájsť v nastavení prehliadača (v časti "Pomocník" (“Help”) v ponuke prehliadača). Viac si prečítajte tuClose
Choose your region
Kontakty | Slovakia
Menu
  • Pipes 3
  • Pipes 1
  • Pipes 2
  • Pipes 4

Pipelife je jeden z najvýznamnejších, svetových výrobcov plastových potrubných systémov, momentálne zastúpený v 26 krajinách so širokým sortimentom potrubných systémov.

Novinky

Nový cenník platný od 25.4.2019

Nový cenník platný od 25.4.2019

Dovoľte aby sme Vás informovali o aktualizácii cenníka pre rok 2019. Cenník je platný od 25.4.2019. Dovoľte aby sme Vás informovali o ukončení výrobného programu PVC KD-EXTRA korugovaného systému, ktorý je plne nahradený technologicky novším a vyspelejším systémom a to Polypropylénovým systémov PP ID PRAGMA v dimenziách DN200 - DN1400 SN8 - SN16. Bližšie informácie nájdete v sortimentoch.

Kanalizačný systémy

Pragma®

Pragma®

Systémom PRAGMA® vychádza PipeLife v ústrety zákazníkom, ktorí vyžadujú rúry s odlišnými vlastnosťami ako PVC, hlavne s vyššou pružnosťou a tepelnou odolnosťou.

Vsakovanie dažďovej vody

Stormbox

Stormbox

Systém STORMBOX slúži na vsakovanie dažďovej vody zo spevnených plôch ako sú strechy, chodníky, cesty, parkovacie plochy s použitím odlučovaču ropných látok.
Dokumenty

Dokumenty

Z katalógov, brožúr, špecifikácií a inštalačných manuáloch. V tejto oblasti nájdete veľa informácií o našich produktoch.
Projekcia

Projekcia

Náš výpočet nástroje vám pomôžu vykonávať výpočty s rôznymi produktmi PIPELIFE oveľa jednoduchšie. Pozrite sa a dať im šancu.